O NAS

Witaj!

Nazywam się Ryszard Stolarz. Wykonuję zawód radcy prawnego. Od 2006r. prowadzę indywidualną Kancelarię Radcy Prawnego w Chrzanowie a od 2016r. wraz z Krzysztofem Boguszem działamy  jako spółka Stolarz, Bogusz Radcy Prawni Spółka Partnerska w Rudzie Śląskiej.

Lubię swoją pracę ale też cenię sobie swój czas poza pracą, który uwielbiam spędzać z rodziną. Moją pasją jest sport ale uprawiany czynnie a nie z pilotem na kanapie. Czytam dużo książek, słucham muzyki, lubię się uczyć języków obcych. Interesuje mnie astronomia. Uwielbiam góry. To wszystko daje mi pewien dystans i świeże spojrzenie na napotykane problemy.

Odkąd działam na rynku miałem okazje pomagać wielu osobom przebrnąć przez ten trudny w ich życiu okres jakim jest postępowanie rozwodowe.

Przekazując swoją wiedzę i doświadczenie, staram się używać zrozumiałego dla wszystkich języka.

****

Nazywam się Krzysztof Bogusz i od 2016r jestem radcą prawnym. Wcześniej przez wiele lat pracowałem w Kancelarii Radcy Prawnego Ryszarda Stolarza. Najpierw jako stażysta, a potem jako aplikant radcowski. Przez ten czas, głównie nauki i zdobywania praktycznej wiedzy, przekonałem się, że wybrałem właściwą ścieżkę kariery i rozwoju. Obecnie więc wespół z Ryszardem Stolarzem działamy już jako spółka Stolarz, Bogusz Radcy Prawni Spółka Partnerska. W ten sposób połączyliśmy swoje siły, doświadczenie i wiedze, ale też odmienności, różne spojrzenia na świat i zainteresowania. Dzięki temu o wiele łatwiej o kompleksową pomoc dla Ciebie.

Poza prawem, co oczywiste, interesuje się też wieloma innymi rzeczami. W szczególności bliskie mi są sporty motorowe. Od wielu lat jeżdżę w różne miejsca, śledząc zmagania ulubionych kierowców. Poza tym gram w piłkę nożną, biegam i chodzę na siłownię. W wolnych chwilach lubię poczytać lub po prostu spotkać się ze znajomymi.